Küçük Boy Hasır Kamış

Küçük Boy Hasır Kamış, 1 metreye 2.5 metreden başlayarak 1m x 6 metreye kadar değişen uzunlukları içerir. Bu boyutlara sahip hasır kamışlar, balkon, bahçe ve teras çitleri, gölgelikler ve diğer dekorasyon ürünleri için idealdir. Küçük boy hasır kamışlar özellikle balkon ve küçük bahçeler gibi dar alanlarda kullanım için idealdir. Ayrıca, doğal bir görünüm oluşturmak için iç mekanlarda dekoratif amaçlarla da kullanılabilirler.

Hasır kamış malzemesi odunsu bir gövdeye sahip olduğu için aşırı sıcaklarda sıcağı geçirmez ya da hapsetmez, bu da kamışın çatı kaplama malzemesi olarak seçilmesini sağlayan en önemli faktörlerden biridir. Ayrıca, saz kamış, sulak yerlerde yetiştiği için mevsimsel şartlara oldukça dayanıklıdır ve işletmelerde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Unutmayın, her boy hasır kamış, doğal yapısı ve dayanıklılığı nedeniyle birçok dekoratif ve kullanım amaçlı uygulamalar için idealdir. Ayrıca, çevre dostu bir malzeme olduğu için, herhangi bir çevre kirliliği veya atık oluşturmaz. Sıcak yaz günlerinde serin, soğuk kış günlerinde ise sıcak bir ortam sağlarlar. Ayrıca, uzun ömürlü oldukları için ekonomik bir seçenektirler. Sipariş vermek için farklı boyutlarda hasır kamışlarımızı inceleyin.

1m x 3m Balkon çiti Saz kamışından üretilmektedir. Uygulandığı alana sıcak bir atmosfer katan küçük boy hasır kamış, 1me..
329,00TL389,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:329,00TL
1m x 5m Balkon çiti Saz kamışından üretilmektedir. Uygulandığı alana sıcak bir atmosfer katan küçük boy hasır kamış,&nbs..
499,00TL599,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:499,00TL
1m x 6m Balkon çiti Saz kamışından üretilmektedir. Uygulandığı alana sıcak bir atmosfer katan küçük boy hasır kamış,&nbs..
559,00TL679,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:559,00TL
1m x 7m Balkon çiti Saz kamışından üretilmektedir. Uygulandığı alana sıcak bir atmosfer katan küçük boy hasır kamış,&nbs..
659,00TL769,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:659,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)