Doğal Püskül Otu / Saçak Otu - 1.5m x 2m

Doğal Püskül Otu / Saçak Otu - 1.5m x 2m
Doğal Püskül Otu / Saçak Otu - 1.5m x 2m
Doğal Püskül Otu / Saçak Otu - 1.5m x 2m
Doğal Püskül Otu / Saçak Otu - 1.5m x 2m
Doğal Püskül Otu / Saçak Otu - 1.5m x 2m

Ürün Özellikleri

Ölçü
Püskül Otu Yüksekliği1.30cm - 1.60cm
Püskül Otu Uzunluğu2metre
Malzeme
Püskül Otu MalzemesiDağal Ürün
Örgü
Püskül Otu ÖrgüsüGalvaniz Tel
849,00TL
KDV

DAHİL

879,00TL
KDV

DAHİL

Vergiler Hariç: 849,00TL
Ürün stoklarımızda mevcuttur
Ürünlerimiz fabrikasyon değildir! Küçük farklılıklar olabilir! Ustalarımız en iyisini yapmak için BÜYÜK çaba harcıyor :)

Müşteri Deneyimleri

Doğal Püskül Otu / Saçak Otu - 1.5m x 2m Üzerindeki Değerlendirmeler

 • 0 /5

Toplam (0) kişi ürün hakkındaki deneyimini yazdı

ürün hakkındaki deneyiminizi eklemek için burayı tıklayın.
 • 5
  0%
 • 4
  0%
 • 3
  0%
 • 2
  0%
 • 1
  0%
Püskül otu bitkileri yenilenebilir bir kaynaktır. Sağlığı tehdit edici hiç bir zararlı madde bulundurmaz. Hijyenik ve sağlıklıdır. Çevre dostudur.
Püskül otu, %100 "el işçiliği" uygulaması ile yapıldığı için doğallığını korur. Kırsal görünümü ve köy havasıyla hayatınıza ayrıcalık katacaktır.
Püskül otu, diğer adıyla Saçak otu Kayseri'de Üretilmektedir. Galvaniz tel ile örülmektedir.

Bilgiler

Ürünleri Su ile Yumuşatın

Püskül otu hasır gölgelik ürünlerini su ile ıslatın ve uygulamadan önce yarım saat duruma göre bir saaat bekletin. Islaklık sayesinde ürünler yumuşar ve uygulama öncesinde esneklik kazanır. Bu nedenle ıslatıp bekletme adımına dikkat etmelisiniz.


Gölgelik Yapımı Sarkıtma Aşaması

Püskül otu hasır kamelya uygulaması için sarkıtma yapılacak uzunluğu ayarlayın. Ardından püskül otu rulosunu açın ve kamelya üzerine yerleştirin. Üzerine ince bir ahşap çıta veya inşaat teli koyun ve uygun montaj vidası ile püskül otunu tahta ve kamelya zemini üzerine sabitleyin. Bu şekilde püskül otunu katmanlar halinde monte ederek gölgelik uygulamasını tamamlayın.


Kapalı Tavanlarda Presleme Yöntemi

Püskül otu uygulamasını presleme yöntemiyle yapmanız gerekmektedir. Üzeri kapalı zeminlerde montaj vidası veya galvanizli çelik tel kullanmak mümkün olmayabilir. En uygun ve sağlam yöntem presleme yöntemidir. İnce ahşap çıtaları kamelya zeminine monte edin. Sonrasında püskül otunu yerleştirin ve saçaklı ot kısımlarını iki ahşap çıta arasına montaj vidası ile sıkıştırın.


Bu adımları takip ederek püskül otu / saçak otu uygulamasını kolayca tamamlayabilirsiniz.

UYARI ! Projeye göre profesyonel desteğe ihtiyanız olabilir !

Ürün Bilgileri

150cm x 200cm ölçülerinde

Püskül otu / saçak otu, estetik yapısıyla, kamelya, bungalov ev, bali evi gibi projelerinize ve çatı kaplama dekorasyonlarınıza %100 doğal bir çözüm sunar. Rustik ve organik görünümüyle mekanlarınıza zarafet katar. Püskül otu, doğal güzellik arayanların vazgeçilmez tercihidir. Bahçe, teras ve çatıları süsleyerek ortamda sıcak bir atmosfer oluşturur.


Galvanizli Tel İle Örülmektedir

1.5mx2m ölçülerindeki püskül otu / saçak otu, ustalarımız tarafından galvanizli tel ile örülüp, kullanıma hazır hale getirmektedir.