Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m

Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m
Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m
Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m
Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m
Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m
Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m
1,5m x 7m
Orta Boy Doğal Hasır Kamış Çit 1.5m x 7m
939,00TL
1.179,00TL
KDV Hariç: 939,00TL

Ürünlerimiz fabrikasyon değildir! Küçük farklılıklar olabilir! Ustalarımız en iyisini yapmak için BÜYÜK çaba harcıyor :)

Stokta var

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

Ürün Özellikleri

Ölçü
Çit Ölçüsü1.5m x 7m
Malzeme
Çit MalzemesiDoğal Kamış
Çapı
Kamış Çapı8-10 mm
Örgü
Çit ÖrgüsüMisina İpi, Sık örüm yapılmaktadır

Ürün Yorumları

Alışveriş Deneyiminizi yazın

Lütfen alışveriş deneyiminizi yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

1.5m x 7m Balkon çiti - Bahçe çiti

Saz kamışından üretilmektedir. Orta boy hasır kamış 1.5m x 7m ölçülerinde olup, Balkon çiti, bahçe çiti, kamelya, kafe, bali evi gibi projelerinizde kullanabileceğiniz çevre dostu doğal bir alternatiftir. Uyguladığınız mekana zarafet katmasının yanı sıra sürdürülebilir kaynak olması sebebiyle ekolojik döngüye katkı da sağlamış olursunuz. Dayanıklıdır. Çatı gölgelik olarak da kullanabilirsiniz.


Doğal Hasır Kamış Çit - Balkon-Bahçe Çiti

Balkon ve Bahçenize özgür bir hava katar. Aynı zamanda mahremiyet sağlar. İç veya dış mekanına doğal ve estetik bir ortam sağlamak isteyen kişiler için isabetli bir tercihtir. 


Dayanıklı

°°°

Hasır Kamış çit 5 ila 7 yıl arasında kullanım ömrüne sahiptir. Doğru kullanım ve bakım yöntemleriyle bu süreyi dahada artırmanız mümkündür.

Maliyeti Uygun

°°°

Hasır Kamış çit 1.5metre x 7metre ölçüsüyle diğer alternatif ürünlere göre daha uygun fiyatlıdır. Ekonomik olması kullanım tercihini her geçen gün artırmaktadır.

Kurulumu Kolay

°°°

Saz Kamışından üretilen 1.5mx7m ölçülerindeki hasır kamış'ın kurulumu kolaydır genellikle profesyonel yardıma ihtiyaç duymadan uygulama yapılabilir. "Bununla birlikte projeye göre profesyonel desteğe ihtiyacınız olabilir!"

Doğal, Organik

Hasır kamış üretiminde, hem hasat hem de işleme süreçlerinde "el işçiliği" titizlikle uygulanır. Bu sayede doğal ve saflığından birşey kaybetmez. Doğallığında saklı olan kırsal köy havası, yaşam alanlarınıza özgünlük katar.

Çevre Dostu

Saz Kamış bitkileri yenilenebilir bir kaynaktır. Havaya zararlı kimyasal veya kirletici bırakmaz. Sağlığı tehdit edici hiç bir zararlı madde bulundurmaz. Hijyenik ve sağlıklıdır. Çevre dostudur.

Yerli Üretim

1.5metreye 7metre Hasır Kamış balkon çiti, bahçe çiti ürünümüz, Kayseri ili, Develi, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçeleri sınırlarında bulunan Sultan Sazlığın 'da yetişen tatlı su kamışından üretilmektedir. Misina ipleriyle örülerek rulo haline getirilmektedir.

Paket İçeriği

1 Paket 150 x 700cm Kamış Rulo

Sıkça Sorulan Sorular

Kamış hasır doğal bir malzemedir. Kamış hasır saz kamışlarının birleştirilmesi ile yapılmaktadır. Bu birleştime misina ipler ile sağlanmaktadır. Kamışlar misina ipler ile birbirine sıkıca örülerek kamış hasır rulo imal edilmektedir.
Hasır Kamış, uzun ömürlü doğal bir malzemedir. Hasır gölgeliklerin kullanım ömrü ortalama 5-7 yıl kadardır. Tabi daha uzun sürelerde kullanılabilir. Bu süreler hasır gölgeliklerin estetik görünümünü kaybetmeden kullanılabilir olduğu süreleri temsil etmektedir.
Kamış Hasır, dekorasyon ve bahçe dekorasyon uygulamalarında bahçe çiti, hasır gölgelik, paravan ve duvar dekorasyon uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir.
  1. Kamis hasır cok eski yıllardır ev ve çardak çatı ve kaplamalarında, gölgelik ve hasır çatı olarak kullanılmaktaydı. Hasır kamış, saz kamış rulo ve saz çit olarak da anılan bu ürünler çatı ve gölgelik uygulamalarında ekonomik ve doğal çözümler sunmaktadır.

  2. Kamış hasırlar iyi bir izolasyon sağladığı için eskiden zemin ve duvar kaplamaları olarak alt katmanlara ya da üst katmanlara katlanmaktadır. 

  3. Günümüzde strafor gibi yalıtım malzemelerinin artması ile kamış hasır daha çok  hasır dekorasyon uygulamalarında ile kullanılan bir malzemeye dönüştü.

  4. Kamış hasır hasır çit ve çatı ve kaplamalarında hasır gölgelik ve hasır dekorasyon olarak kullanılan bir malzemedir.

  5. Ürünlerimiz doğal bahçe çiti olarak kamış çit ve bambu çit olarak ta kullanılmaktadır.

Benzer Ürünler

1.5m x 5m Balkon çiti - Bahçe çiti Saz kamışından üretilmektedir. Orta boy hasır kamış 1.5m x 5m ölçülerin..
739,00TL889,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:739,00TL
1.5m x 3m Balkon çiti - Bahçe çiti Saz kamışından üretilmektedir. Orta boy hasır kamış 1.5m x 3m ölçülerin..
479,00TL569,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:479,00TL
1.5m x 6m Balkon çiti - Bahçe çiti Saz kamışından üretilmektedir. Orta boy hasır kamış 1.5m x 6m ölçülerin..
839,00TL999,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:839,00TL
2m x 3m Bahçe çiti - Çatı Gölgelik Saz kamışından üretilmektedir. Orta boy hasır kamış 2m x 3m ölç&uu..
590,00TL719,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:590,00TL

Son Baktıklarınız

1.5m x 7m Balkon çiti - Bahçe çiti Saz kamışından üretilmektedir. Orta bo..
939,00TL1.179,00TL

Piyasadaki En Düşük Fiyat!

KDV Hariç:939,00TL